PARTNERLERİMİZ

            HARUN ÖZDEMİR

    Business Analyst at McKinsey

ACT danışmanlık sektörünü bir araya getiren model bir etkinlik. Ben de etkinlikten edindiklerim sayesinde yazımı danışmanlık stajı yaparak geçirdim. Hem benzer amaçlara sahip insanlarla networking fırsatı edinmek, hem de şirketleri daha yakından tanımak için ACT’in güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

 

 

 ACT, yönetim danışmanlığı sektöründe kariyer hedefleyen herkesin yolunun geçmesi gereken bir etkinlik. Dünyanın önde gelen danışmanlık şirketlerinin kendi işe alım süreçlerini simüle ettiği bu etkinliğin şu anda staj yapmakta olduğum danışmanlık şirketine kabul almama çok yardım ettiğine inanıyorum.

HANDENUR SEZGEN

Application Engineer at P&G

çınar fidan

               ÇINAR FİDAN

Business Analyst at McKinsey

Girdiğim mülakatlarda ACT’te öğrendiklerimin ve şirketlerden insanlarla tanışmış olmanın çok faydasını gördüm. Özellikle mülakatlarda karşıma çıkan kişilerle önceden tanışmış olmanın beni bir adım ileriye taşıdığına eminim.

When I first got into Bogazici, it was my dream to become a consultant in a top firm. ACT and BUYAK helped me in achieving this goal. I recommend participating in ACT to every consultancy enthusiast to choose as their starting point. 

BERK KARTAL

Ex Consulting Intern at BCG

Sizi Neler Bekliyor?