PARTNERLERİMİZ

ACT NEDİR?

 

ACT danışmanlık sektörünü bir araya getiren model bir etkinlik. Ben de etkinlikten edindiklerim sayesinde yazımı danışmanlık stajı yaparak geçirdim. Hem benzer amaçlara sahip insanlarla networking fırsatı edinmek, hem de şirketleri daha yakından tanımak için ACT’in güzel bir fırsat olduğunu düşünüyorum.

Harun Özdemir – Business Analyst at McKinsey

 

ACT, yönetim danışmanlığı sektöründe kariyer hedefleyen herkesin yolunun geçmesi gereken bir etkinlik. Dünyanın önde gelen danışmanlık şirketlerinin kendi işe alım süreçlerini simüle ettiği bu etkinliğin şu anda staj yapmakta olduğum danışmanlık şirketine kabul almama çok yardım ettiğine inanıyorum.

Handenur Sezgen – Application Engineer at P&G

 

Girdiğim mülakatlarda ACT’te öğrendiklerimin ve şirketlerden insanlarla tanışmış olmanın çok faydasını gördüm. Özellikle mülakatlarda karşıma çıkan kişilerle önceden tanışmış olmanın beni bir adım ileriye taşıdığına eminim.

Çınar Fidan – Business Analyst at McKinsey

ACT'20 KATILIMCILARINDAN

Anıl Baran Doğan, Associate Consultant

“2019 yılında ilk kez katıldığım ACT, bana danışmanlık sektörüne dair birçok kazanım kattı. Etkinlikte tanıştığım kişilerle mülakat süreçlerine birlikte hazırlanıp ilerleyen yıllarda ise kimiyle iş arkadaşı oldum. Yönetim danışmanlığına ilgili herkesin ACT’e katılmasını tavsiye ederim.”

Berk Coşkun, Business Analyst

“ACT, danışmanlık şirketlerini daha yakından tanıma fırsatı sağlaması ile birlikte kariyer hedeflerim konusunda fikirlerimin netleşmesi adına çok faydalı bir etkinlik oldu. Ayrıca mock interview aracılığıyla danışmanlık şirketlerinin case mülakatı süreçlerini deneyimleyebilme fırsatı oldukça öğreticiydi.”

Barış Burak Güneş, Associate Consultant

“Danışmanlık sektörünü en iyi deneyimleyebileceğiniz etkinliklerden olan ACT’e başvurmanızı şiddetle tavsiye ederim. Etkinlik sonrasında danışmanlığa adımını atmış mezunlardan biri olmak ve yol haritanızı belirlemek için ACT, mülakatlarla gerçeğe en yakın deneyimleri edinebilmek gibi birçok önemli fırsat sunuyor.”

Sena Türetken, Associate Consultant

“ACT’20 tecrübemin objektif olarak danışmanlık kariyerime katkısı olduğunu düşünüyorum. Seminerlerle firmaları birinci ağızdan tanıma ve sektör hakkında bilgi sahibi olma imkanınız oluyor. Mock interview tecrübesi, hem network kurabilmek hem de firmaları daha iyi tanıyabilmek adına çok değerli. Yönetim danışmanlığı hakkında fikir edinmek isteyen herkese ACT’e katılmasını öneririm.”

MEDYA KANALLARI

EKİBİMİZ

Yaren Ezgi Işık
Takım Lideri

Ahmet Umut Günbak
Proje Koordinatörü

Eylül Burçak Akbulut
Proje Koordinatörü

Eren Kural
Proje Koordinatörü

Ece Naz Buran
Proje Koordinatörü